Wystawy psa Alcatraz Fire Fox


W dniu 03.07.2010 r. Al. uczestniczył w "V Krajowej Wystawie Psów Pasterskich i Zaganiających organizowanej przez wrocławski oddział Związku Kynologicznego.
Sędzia- Małgorzata Wieremiejczyk- Wierzchowska opisała go następująco: "Elegancki, młodzieżowy, dobra głowa i maska, bardzo dobra szyja, górna i dolna linia, dobry front i kątowanie kończyn, w ruchu poprawny"
Ocena doskonała i kolejny złoty medal.
Tytuł- Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


W dniu 16.05.2010 r. Al uczestniczył w XXXV Karkonowskiej Wystawie Psów Rasowych w Jeleniej Górze w klasie młodzieży.
Sędzia - Mariola Semik opisała go następująco:
"Nie duży. Głowa dobrej wielkości i wyraźnie, dobrze wyrzeźbiona, osadzona i noszona. Typowy format. Nie mam zastrzeżeń do kątowania i ustawienia kończyn. Zdecydowanie mało rozwinięta tkanka mięśniowa tułowia, dobry skoordynowany ruch. Wymaga przygotowania wystawowego."
Ocena doskonała i złoty medal ;-))


W dniu 07.03.2010 r. Al uczestniczył w kolejnej wystawie- XXVII Zielonogórskiej Wystawie Psów Rasowych w Drzonkowie.
Sędzia - Mirosław Redlicki opisał go następująco:
Mocny konkretny szczeniaczek. Dobry pigment. Ciemne oko. Mocne kończyny. Dobry temperament. Ocena wybitnie obiecujący.


W dniu 24.01.2010 r. Al uczestniczył w XI Zimowej Wystawie Psów Rasowych w Głogowie. Został zgłoszony do klasy szczeniąt.
Sędzia- Pani Jadwiga Nicewicz przyznała Alowi ocenę wybitnie obiecującą opisując go następująco:"Bardzo ładnie zapowiadający się piesek, o mocnej samczej głowie, mocnej kości, prawidłowej górnej i dolnej linii, poprawnie kątowanych kończynach, prawidłowym ruchu, typowym umaszczeniu".