Recenzje produktów


8in1 Delights Pro Dental

Adult Salmon & Potato Complete Dinner For Dog

TOP FOR DOG

Recenzja produktu 8in1 Delights Pro Dental


http://www.8in1.eu/plOpakowanie:

szczelne/hermetyczne oraz środki konserwujące zapewniają świeżość i długą datę przydatności do spożycia (do 2017 r.). Na wierzchniej plastikowo - tekturowej stronie opakowania znajduje się informacja (w 4 językach, niestety bez j. polskiego) dotycząca kości, t.j. kość do żucia z kurczakiem przeciwdziałająca osadzaniu się kamienia nazębnego. Na spodniej, tekturowej części znajdują się (w 14 językach, jednym z nich jest j. polski): opis działania, wskazówki dot. karmienia oraz skład, a zabezpieczone folią wycięcie zapewnia łatwość rozpakowania kości w warunkach „polowych”. Opis jest czytelny, zdjęcie oblizującego się psa oraz błyszczącego zęba dodatkowo zachęca do zakupu.

Opis produktu:

Delights Pro Dental opatentowana kość do żucia zapobiegająca osadzaniu się kamienia nazębnego. Smaczna kombinacja skóry wołowej i mięsa z kurczaka wzbogacona o czyszczące minerały. Delights Pro Dental usuwają osad nazębny zapobiegajc powstawaniu kamienia nazębnego i zapewniają świeży oddech. Tylko 2 % tłuszczu. Bez sztucznych barwników i substancji wzmacniających smak.

• Skład: Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso z kurczaka 9%), minerały.
• Składniki analityczne: Białko surowe 82%, oleje i tłuszcze surowe 2%, włókno surowe 1%, popiół surowy 1%, zawartość wilgoci 14%
• Dodatki: środki konserwujące. Pokarm dla zwierząt, nie przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Wygląd ogólny:

kość jest zrobiona ze sprasowanej skóry wołowej, która owinięta jest wokół sprasowanego mięsa z kurczaka. Całość zawinięta jest na obu końcach w supeł tworząc zwartą całość. Wygląd oceniam na bdb.

Zapach:

delikatny, sprasowanej skóry. Jest to plus, bo ręce przewodnika nie przechodzą zapachem, tak jak przy wołowych kościach wędzonych. Jednak dla psa, który nie jada takich kości zbyt mało nęcący.

Alcatraz testuje kość:

TOP FOR DOG

Przy pierwszym kontakcie pies nie interesował się. Próby zachęcenia do zabawy kością, czy podjęcia jako aportu skończyły się niepowodzeniem- gdy kość znajduje się w pysku momentalnie jest wypluwana. Gdy pies zostaje sam na sam z kością również nie wykazuje zainteresowania. Pragnę podkreślić, że jedyne kości jakie do tej pory Alcatraz dostawał, to były wędzone (o swoistym zapaszku) kości wołowe.

Alcatraz negatywnie ocenił produkt :- ( - Kość mimo stosowania różnego rodzaju zachęt nie została zjedzona.


TOP FOR DOG

Recenzja suchej karmy Superior Adult Salmon & Potato Complete Dinner For Dog

Producent Fish4Dogs

http://fish4dogspolska.pl/karmy-suche-superior-superior-adult-complete-p-37.html

Alcatraz – owczarek belgijski malinois testuje kolejny produkt biorący udział w konkursie TOP FOR DOG 2015 organizowanym przez Panią Ninę Bekasiewicz- wydawcę dwumiesięcznika kynologicznego DOG&SPORT.

[Rozmiar: 543663 bajtów]

Tym razem jest to sucha karma Superior Adult Salmon & Potato Complete Dinner For Dog. Na co dzień gotuję Alowi. Sucha karma okazała się dla niego miłą odmianą. Alcatraz ze smakiem zjadł dwa 1,5 kg opakowania karmy. Do tego nauczył się, że karmę trzeba rozgryzać. Jego pięcioletnie zęby są teraz bielutkie :-) , a sierść nabrała blasku.

Alcatraz bardzo pozytywnie ocenił produkt :- )